Briana Evigan

6. července 2008 v 20:48 | KatuSHky |  životopisy
Briana Evigan se narodila 23.10.1986 v Los Angles v Kalifornii v USA. Umění má v krvi, její otec, Greg Evigan je herec a její matka Pam byla tanečnice a zahrála si i na Brodwayi, tak není divu, že to malou Bri tak táhlo. Briana má ještě dva sourozence Vanessu, která je taky herečka a chodí s bubeníkem Linkin Park, ma bratra Jasona, který je zpěvákem skupiny After Midnight Project.

V minulosti byla Briana Evigan členkou hudební skupiny Moorish Idol, kde hrála na klávesy a zpívala. Už od dětství studuje tanec. Byla členkou taneční skupiny EFUNK. Učila a možná ještě stále učí malé děti balet. V roce 2003 natočila v Praze se skupinou Linkin Park videoklip k písni "Numb".

Briana Eviganová je Andie

Srdcem Let's Dance 2 Street Dance je Andie, mladá žena pocházející ze stejně drsného prostředí jako v Let's Dance Tyler Gage (Channing Tatum), která musí najít způsob, jak překonat svoji problematickou minulost a zapadnout mezi studenty MŠU, aniž by však přestala být věrná svým kořenům z Baltimorských ulic. Stejně jako u Chase věděli filmaři, že musí najít někoho, kdo má jak taneční, tak i herecké dovednosti, kdo by dokázal přivést k životu tuto postavu. Tato kritéria je přivedla k "nové tváři", Brianě Eviganové, která se ve svých 7 letech začala věnovat tanci s hip-hopovou choreografkou Shane Sparksovou a objevila se v několika hudebních klipech a nezávislých filmech.

Hned při prvním četní scénáře s Robertem Hoffmanem filmaři věděli, že ona je jejich Andie. "Když spolu četli, byla to magie," říká Chu. "Briana se do toho pustila a s Robertem čerpali z energie toho druhého, přesně jak jsme doufali."

Eviganová byla, stejně jako Hoffman, zaujata osudem své postavy, který byl z několika směrech podobný jejímu vlastnímu. "Andie mohla začít tak, že všechno úplně ztratí, ale ona má cíl a sen a nedovolí, aby jí ho cokoliv překazilo," říká Eviganová. "Její matka zemřela, nemá otce a nemá přílišnou důvěru v muže. Ale pomalu se učí, že někdy musíte nechat předsudky stranou, abyste dosáhli toho, co si skutečně přejete. Na konci se zamiluje do chlápka, kterého celou dobu odstrkovala. A naučí se, jak je důležité nejen věřit, ale také respektovat."

Nejvíce však Eviganovou inspiroval nezkrotný duch Andie, který ji přivede na nečekaná místa. Herečka shrnuje: "Když máte fakt těžké časy a všechno se hroutí a vy máte pocit, jako když nikam nepatříte, Andie vám ukáže, že prostě musíte zůstat silní a jít stále kupředu a nikdy nikomu nedovolit, aby vstoupil do cesty vašim snům."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama