Září 2008

15.9. 2008 - 21.9. 2008

24. září 2008 v 20:34 | Star*KatouSH |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (15.9. 2008 - 21.9. 2008) je: Pondeli: 60 Utery: 25 Streda: 32 Ctvrtek: 27 Patek: 47 Sobota: 38 Nedele: 39 Celkem: 268

2.oběť

23. září 2008 v 20:56 | Star*KatouSH |  Blacklist

[2] Peťa - býýývalé sbéénko, 20.9.2008 07:42

Jsi snad slepáá!!!!! Vždyť jsem ti už několikrát a psala a i na ICQ, že jsem zrušila blog, a ty to nečteš...to jsi teda adminlady......ha ha ha....tak mně laskavě odstraň s esbééček...protože já už nemám blog, jen jsem jím marnila čas...je to k ničemu....núúúúúúúda.... . Tak snad si to už někdy přečteš, protože ta twá ignorance, mně už začíná štvát!!!
(jako nechápu.. jako kde tě mám jako SB?? myslíš na profilu?? neřešim tě! slepá asi sem ale je mi to šumák bejt blbá jako ty to je hoší! a co se vůbec do mě pleteš?? ignorace.. hey! fakt seš děsně velká holka a drsnačka!lituju že sme byli SB! konec.. No comment! )

1.obeť

23. září 2008 v 20:51 | Star*KatouSH |  Blacklist

[1] amyninka, Web, 23.9.2008 20:45

ahoj, ted je u mě bleskajda,zúčastni se prosím a promin za reklamu

BlackList - co e to??

23. září 2008 v 20:48 | Star*KatouSH |  Blacklist
http://www.nikk.cz/foto/060603_smutek.jpg
Už mě začíná štvát vaše ignorace rubriky REKLAMY ( tady!). Proto kdo koliv mi napíše reklamu, narážku nebo se s nikym na blogu pohádám dám si ho do black listu! oke?? Prostě všechny reklamy (prosby o hlasování, návštěvy,..)a narážky na můj blog njspíš bloknu a dám do blacklistu. JoOo a moje SB můžou písat kam chtěj a informace že mám u vás diplomy můžete taky psát kam chcete!
PLS - respektujte články a rubriky do kterých si můžete psát co chcete!

111 - 120

23. září 2008 v 20:39 | Star*KatouSH |  ceny pro mě
111..

hláásečeQy pro mě

23. září 2008 v 20:35 | Star*KatouSH |  Já, můj život...

pro KatuSHka - here
pro McFly a SurferBabe - tadýs

Soutěže u mě (19.8)

19. září 2008 v 19:54 | Star*KatouSH
Jelikož nemám tedka moc času mám tu pro vás pár soutěří.. klikni a zasoutěž si! za diplomy samozdřejmě!

Bublina č.8

Hlasovačka

Bleskovka č.33

Bleskovka č.34

1.VGS


Wallpapers s Elliot Minor a Killerpilze

19. září 2008 v 19:51 | Star*KatouSH |  hotovo

Support Lesbiens - about it

19. září 2008 v 14:32 | Star*KatouSH |  Směs ČR skupinek

Support Lesbiens

Support Lesbiens je jedna z našich nejúspěšnějších kapel. Svojí hudební dráhu začíná vydáním prvního alba "So,What?" před třinácti lety! Až do roku 2001 následují další dvě desky "Medicine Man" a "Regeneration?" a dostavují se úspěchy v podobě různých vystoupení, jak v Čechách tak i v zahraničí. Za zmínku jistě stojí například účast na berlínském festivalu Volksbuhne hale, pražském mezinárodním festivalu Cross Town Traffic, kde mj. vystoupili finští Waltari, Headcrash či Boo Yaa Tribe nebo finále soutěže Jim Beam Music. V roce 2002 přichází na trh čtvrté "suportí" album "Tune Da Radio", které se záhy stává zlaté a singl z této desky "In Da Yard" je jednou z nejhranějších skladeb v našich rádiích. O rok později kapela získává Zlatého anděla za "Album roku 2002" a "Kapelu roku 2002". Následuje úspěšné turné Citroen C3 Tour a na konci roku je kapele předána zlatá deska za album "Regeneration" a platinová deska za "Tune Da Radio", které téhož roku vyšlo u našich polských sousedů. V průběhu nového roku dochází k personálním změnám. Odchází Jarda Helešic a na jeho místo "usedá" kytarista René Rypar. Oficiálními členy se stávají i Jan Daliba a Tomáš Novák. V této nové podobě začíná Support Lesbiens natáčet CD "Midlife" s pilotním singlem "Cliché", které sklízí své ovoce i v zahraničí. Na MTV vyhrává hitparádu World Chart Expres a kapela se stává Artist Of The Week na hudební stanici MTV Europe. V únoru dalšího roku SP nasazují druhou píseň z desky Midlife "You Are My Star". V létě pořádají spolu s dalšími kapelami jako Doga, Škwor, Nevím, Kabát a Krucipusk festival s názvem "Pink Pater Fest 2005" Na podzim vychází další singl "On my line" a kapela vyráží na turné po České republice pod názvem Support Lesbiens Tour 2005. V roce 2006 vydali SL album s názvem "Euphony & Other adventures" a super singlu English stereo.
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 36, formatId: 23, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'FFFFFF', ctitle: '000000', ctext: '000000', curl: '000000', simg: 0 }); //]]>

South park 04

19. září 2008 v 14:21 | Star*KatouSH |  South Park

South park 03

19. září 2008 v 14:16 | Star*KatouSH |  South Park
http://mrcastor.free.fr/images/south%20park.jpg

South Park 02

19. září 2008 v 12:28 | Star*KatouSH |  South Park
Kenny jako andělíčekVšichniNa oslavě
Eric jako lovecEric tancujeEric je naštvanej!
Na Kennyho sáhla smrtNa Kennyho sáhla smrtNa obědě
Na Kennyho sáhla smrtS ChefemNa autobusové zastávce
VenkuVšichniVšichni
Na fotbaleVšichniBoj

Postavy

19. září 2008 v 12:23 | Star*KatouSH |  South Park
Stan MarschStanley Marsh Je docela normální. Chodí se spolužačkou Wendy. Jeho normalita končí, když z lásky k milé blije. Je quarterbackem v týmu Southparských Krav. Má teplýho psa Sparkyho a starší sestru Shelly, která ho mlátí kudy chodí a nosí rovnátka. Jeho rodinka bydlí s dědou, který se pořád snaží přesvědčit Stana, aby ho zabil. (no nic takový jsou prarodiče :-) Taky má strejčka Jimbo, který je Vietnamský veterán a má obchod se zbraněmi. Je to on, co říká: "Krucinál, zabili Kennyho!" (mluví ho Trey Parker)
Kyle BroflovskiKyle Broslofski Každej si z něj dělá srandu, že je žid. Na vánoce si vymyslel fiktivního pane Hankeyho (v překladu "pan Hovínko"), který nosí dárky těm, kteří celý rok jedli cereálie a zeleninu. Koupil si slona a chtěl ho klonovat s Cartmanovým prasetem Fluffym, jenže neznal tu písničku od Loverboy "Sloní a prasečí DNA se nesmí míchat". Rád hraje se svým malým bráchou hru "nakopni to dítě". Jediný má s Kennym soucit: "Týý parchanti!!!" (mluví ho Matt Stone)
Eric CartmanEric Theodore Cartman Eric je ten silný, svalnatý - no holt je tlustej. Hrozně rád jí křupinky a vystupoval i v reklamě. Je to takový řekl bych, ehm, prototyp americkýho spratka :). Má kočku jménem Číča a prase Fluffy. Je z neúplné rodiny. Jeho matka je městská coura (pózovala nahá pro !Crack Whore Magazine") a zároveň jeho otec - no prostě hermafotka! Jeho oblíbené zakončení: "Seru na vás, jdu domů!" (mluví ho Trey Parker)
Kenny McCormickKenny McCormick Tohle je prostě smolař. Je z chudé opilecké rodiny a v každém díle umírá roztodivnou smrtí. Když mluví tak brmlá a v originále mu není rozumět, což se vždy různě vykládat! Věty, který vypouští v čestině jsou pouze výplodem dabingu. Když už řekne nějakou tu perlu tak je na 100% ještě dost sprostá (ne-li ještě deviantní :). Zkrátka mluví jako dlaždič. Ve chvílích strachu se s oblibou zavírá do své velkokapacitní kapuce. Jeho profil připomíná fén. V epizodě 106 se jeho otec nechal jako první vystřelit na budovu televize. Na otázku jestli Kenny bere drogy, Trey odpovídá: "Kenny je moc malý aby bral drogy. Je už dost dementní, takže je nepotřebuje!" Kenny je vůbec podivná osoba. Když si jeho přijmení převedete po znacích do ASCII tabulky a sečtete vyjde 666, no nevim jestli je to náhoda :) (huhlá ho Matt Stone)
Šéf Je to asi jediný černoch v South Parku. Vaří ve školní jídelně a koučuje školní družstvo v americkym fotbale. S klukama vyhrál mistrovství světa ve vybíjené. V mládí byl velký zvíře v pop-music, vydal vlastní singl. Hrozně rád zpívá, hlavně o sexu. Kluci za nim chodí pro rady, který by od rodičů asi jen tak nedostali. Pořád jede po ženskejch a věří v ufony. (mluví ho Isaac Hayes)
Pan Garrison Učitel třetí třídy základní školy v South Parku. Na pravé ruce nosí maňáska - pana Klobouka, s kterým si povídá a probírá různý věci - jeho zlé ego. Pan Klobouk ho nutí dělat hrůzný věci. Je to vlastně polopsychopat s homosexuálními sklony, ale jak sám říká: "Nejsem teplý!". Zato pan Klobouk je vořech jak blázen, hrozně na pana Garrisona žárlí :), taky ho nutil zabít Kathie Lee Giffordovou. Rád předstírá, že je Vietnamský veterán, taky se nechal udělat plastiku nosu, aby vypadal jak David Hasselhoff. Jeho oblíbená věta: "Pudeš do pekla! Pudeš do pekla a umřeš!" (mluví ho Trey Parker)
Pan Klobouk Pan Klobouk je maňáskem, pomocí něhož pan Garrison vyjadřuje negativní myšlenky. V několika dílech prostě pan Klobouk sám chodí a vraždí, no takový X-files. V druhý sezóně byl unosen a nahradil ho pan Větvička.
Policista Barbrady Ruka zákona v South Parku. Je to typickej "blbej" polda, takovej mix mezi CIA, KGB a městskym strážníkem. Úplně vygumovanej zase neni, protože se mu podařilo odhalit mimozemšťany a taky Scuzzlebutt. Na druhou stranu zase až do nedávna neuměl číst! To ho naučili až kluci. Cartman mezitím dělal jeho pomocníka: "Budete respektovat moji autoritu!". Taky má, pro mne nevyjasněný, poměr se starostkou.
Za zmínku stojí ještě několik postav

Liane Cartman:

Liane CartmanEricova matka velice rozmazluje svého malého bobečka. Když Eric hledá svého biologického otce zjistí, že jeho matka měla poměr s každým v South Parku. Liane se nechá od Erica přemluvit k čemukoliv například v šesté řadě jde s Ericem do televizního pořadu Nezvladatelné děti, aby její mazlíček mohl dostat dárek. Také Ericovi často vaří jeho oblíbený dortík.

Gerald Broslovski:

Gerald BroslovskiJe to právník a v jednom díle zastupuje děti ze South Parku, které se navzájem soudí o hračky. Doma má ale hlavní slovo paní Broslovská. Již od mala se kamarádí s Kennyho tátou.

Shiela Broslovski:

Shiela BroslovskiKyleova matka a velice protivná osoba. Eric ji nesnáší a nazpíval o ní písničku: "Kyleova matka je kráva". Neustále se jí něco nelíbí a vytrvale bojuje proti domělým nešvarům ve společnosti (Terrance&Phillip). Její oblíbená věta" "Cocococo co?"

Ike:

IkeMladší bráška Kyla. Je adoptobaný a je to Kanaďan, proto je tak mizerně animovaný (jako všichni Kanaďané v South Parku). Kyle s ním hraje hru "Kopni si do mě", ale ve skutečnosti ho má velice rád.

Randy Marsh

Randy MarshStanův táta. Pracuje v South Parkské seizmologické a geologické stanici. Jeho největším úspěchem bylo vyřešení problému se samovznícením.

Sharon Marsh

Sharon MarshStanova máma. Nepříliš rozhodná a výrazná žena většinou se zachová podle Shiely.

Shelley Marsh

Shelley MarshStanova starší sestra. Nosí rovnátka a je kvůli nim pěkně naštvaná a svou zlost si vybíjí na Stanovi. Ostatní se mu kvůli tomu smějí, zvláště Cartman, ale jen když je Shelley dostatečně daleko.

Stanův děda

Stanův dědaNeustále chce spáchat sebevraždu, ale je na vozíčku a sám to nedokáže, a tak nutí Stana, aby ho zabil. Nakonec se mu zjeví jeho dědeček a vysvětlí mu, že sebevražda není to pravé.

Paní McCormicková

SPaní McCormickováKennyho máma. Nosí triko s nápisem "Žiju s blbcem" a s šipkou, která ukazuje na jejího manžela. I přesto, že je její rodina chudá, snaží se zapadnout mezi normální lidi a přátelí se s Shielou a Sharon.

Stewart McCormick

Stewart McCormickHlava rodiny McCormicků. Bydlí s ní v bunkru, který si jako malý postavil s Geraldem Broslovskim a rád se napije...čehokoli.

Kevin McCormick

Kevin McCormickKennyho bratr. Perou se spolu o jedinou deku v jejich rodině.

Strýček Jimbo:

Strýček JimboJe Stanův strýček, který jako by sem propadl z militaristického filmu.Děti se s ním naučí sebeobranu se samopalem proti chráněným zvířatům, číhanou s bazukou na kolouchy a další pro přežití v lese nezbytné věci.

Ned:

NedKamarád strýčka Jimba, který také propadl z militaristického filmu, boužel skrz rotor UH-1. Ned má totiž jen jednu ruku a mluví zvláštním kovovým hlasem díky zařízení, které má na krku.

Pan Garrison:

Pan GarrisonPan KloboukUčitel v základní škole, který se svým Panem Kloboukem či Panem Větvičkou poskytuje dětem alespoň fragmenty vzdělání. Je velice protivný a je patrné, že autoři seriálu nemají školu zrovna v lásce.

Wendy:

WendyVelice chytré děvče a Stanova velká láska. Bohužel jakmile s ní má Stan promluvit, tak ji okamžitě pozvrací. Naštěstí to Wendy neodradí.

Pan Mackey:

Pan MackeyŠkolní poradce a psycholog. Jediný kdo je v celém South Parku schopný vysvětlit dětem, že Hitler a drogy jsou špatné. Má nezapomenutelný projev, protože za každou větu přidává "...áááno?"

Starostka McDanielsová:

IggStarostka McDanielsováOookŽena rozhodná, ale nepříliš inteligentní, vždy připravená k nájezdu kamer. Snaží se zvýšit popularitu South Parku za každou cenu a tím se odtud dostat. Samozřejmě do nějaké vysoké funkce. Neustále ji doprovázejí dva poradci s podivnými jmény Igg a Oook

Mephisto:

MephistoKevinPodivínský chlápek a dr. Frankenstein South Parku, neustále doprovázený podivným tvorečkem jménem Kevin. Zabývá se genetickým inženýrstvím a klonováním, jeho nejslavnější genetický pokus bylo vytvoření tříprdelního krokodýla, čtyřprdelní emu a pětiprdelní opice.

Mr. Hankey

Mr. HankeyVánoční hovínko, které naděluje všem dětem, které jedly celý rok hodně vlákniny. Pozor, v jeho společnosti nezůstanete ani čistí, ani voňaví. Má v televizi reklamu na sadu, pomocí které si vyrobíte vlastního Pana Hankeyho.

Paní Cabtreeová:

Paní CabtreeováOhavná baba, která řídí otravný žlutý autobus, jímž každé ráno vozí naše hrdiny do ohavné školy. Vychovatelka k pohledání-"Cos to řek?!Držte huby!"-už mlčím...

Velký Teplý Al

Velký Teplý AlTeplý Al vysvětlil Stanovi, že být teplý je vrozené a nedá se s tím nic dělat. Má vlastní útulek pro všechny teplé tvory.

Satan

SatanVládce pekel a odvěký nepřítel Ježíše. Nechal se od něj porazit v boxu a shrábl tak peníze, protože jediný vsadil na Ježíše. Má syna Damiena, kterého štve, že je dítě pekla.

Poručík Barbrady:

Poručík BarbradyNeuvěřitelně hloupý policista, který neumí číst, nosí černé brýle a úspěšně ignoruje veškeré zločiny. Nejoblíbenější věta: "Rozejděte se. Tady není nic k vidění." Velký vzor Erica Cartmana.

Terrance a Phillip:

Trrance a PhillipDva kanadští komici, kteří vystupují v televzním seriálu. Celá parta hltá každé jejich slovo. Jejich pořad je dost sprostý a týká se především prdění.

Ježíš:

JežíšJežíš Kristus South Parkský. Vítěz v pěstním souboji se Satanem a tvůrce smíru se Santa Clausem. Má vlastní televizní talk show, ve které radí lidem. Na Vánoce má deprese, protože musí slavit narozeniny sám (všichni jsou doma u vánočních stromků).

Hladovej Marvin:

Hladovej MarvinMalý hubený chlapec z Afriky, kterého Stan adoptoval. Zpočátku je zděšený z toho, kolik mají v South Parku jídla, ale nakonec se mu podaří zachránit svůj hladovějící lid, který odvede na jinou planetu.

Smrt:

SmrtPochmurná postava. Na koho sáhne, ten zemře (obvykle Kenny). Jediné co ho dokáže pobavit je Terrance a Phillip.

Pip:

PipInteligentní francouzský šplhoun, kterého nikdo nemá rád. Aby taky jo, premiant jeden vlezdoprdelní! Křehký blonďáček proto trpí ústrky, ale jedno ceněné plus má, když ho během vybíjené někdo namíchne, utrpí průstřel třiceticentimetrovým míčem přímo do hlavy.Inu, horkokrevná Francie...

Ředitelka Victorie:

Ředitelka VictorieŘeditelka místní základní školy, která se snaží udržet alespoň minimální úroveň vzdělání.

Mimozemšťané

MimozemšťanéNávšťevníci z kosmu, kteří hledají inteligentní život. Nakonec ho objevili - v kravách. Unášejí lidi a dělají na nich pokusy, zavedli například Ericovi anální sondu.

Fluffy:

FluffyCartmanův mazlíček - prasátko. Eric na něj nedá dopustit, nakonec se ho ale ostatním z party stejně podaří zkřížit se slonem.

Cartmanovic kočka:

KočkaKočka Cartmanovic rodiny, kterou Eric nijak nemiluje, protože po něm neustále žebrá jídlo, což Eric nelibě nese.

Popisek SP

19. září 2008 v 12:21 | Star*KatouSH |  South Park
Popis
"Krucinál, zabili Kennyho! Vy parchanti!" Dnes zlidovělá fráze. Přes tři roky ji v každém dílu seriálu South Park vyštěknou hlavní hrdinové v okamžiku, kdy nesrozumitelně mumlající postavičku s oranžovou kapucí staženou hluboko do očí napíchnou na stožár, upečou v mikrovlnné troubě, srazí ji Mig, sežehne proud lávy, rozšlapou krávy, uklovou zdivočelí krocani nebo třeba roztrhají hráči amerického fotbalu. Vzepřít se vžitým konvencím a svůj názor na pokřivenou morálku společnosti vyslovit sice s humorem, ale bez příkras přesně v duchu punkové revolty druhé poloviny sedmé dekády. Věděl to už Malcolm McLaren, manažer a tvůrce legendárních Sex Pistols: pokud chcete lidem sdělit něco bolestivě upřímného, uděláte nejlépe, pokud jim to plivnete do obličeje. Matt Stone a Trey Parker (tvůrci seriálu) přesně tohle udělali. South Park je dravější, surovější a levnější než kterýkoliv seriál toho času k vidění na televizních obrazovkách. Svým způsobem je South Park punkovějšími Simpsonovými; jeho rebelie začíná tam, kde končí obecně přijatelná satira Simpsonových

South Park 01

19. září 2008 v 12:20 | Star*KatouSH |  South Park
http://i169.photobucket.com/albums/u235/ladysasuke/SouthPark.jpg
Motorky :D

19. září 2008 v 12:16 | Star*KatouSH |  videa

Obrázky s Embedem (téma - Love)

19. září 2008 v 11:47 | Star*KatouSH |  věci na blog
Love You
<a href="http://www.imeem.com/mseyam17/photo/ymcrdoaJHP/"><img src="http://media.imeem.com/p/ymcrdoaJHP.jpg" alt="click to comment" title="click to comment" /></a>

19.9 - a dva dny před tím

19. září 2008 v 11:39 | Star*KatouSH |  Já, můj život...
Jůůů.. ahojííííQ...
Tedka doopravdy nestíhám. Od pondělka tu máme němce. Roxi přijde zítra ke mě - to bude mít ještě míň času. Jestli zítřek přežiju bez úrazu budu fakt dobrá! Jelikož nemáme auto sem zvědaě jak se pro Roxi do prahy dostanem a hlavně co s jejíma kuframa .. mám z toho celekm strach. Posledních pár dní už je toho na mě moc - dneska sem odpadla. Celý dny nejsem doma a stres a nakonec sem chytla chřipku. a dneska sem zůstala doma. Musim to dneska vyležet jelikož zítra mě čeká mega náročnej den - stěhování Roxi a mega pařba u kámoška. A vneděli chci jít do akváče.
STŘEDA
středa.. chi jí zpět! to byl ten nejhezčí den. Fakt sem myslela že se potrhám smíchy. :D Po škoe sme šlis radkou k její babče naskenovat nějaký věci do kompa a poslat je mejlem. Pak sme šli vyzmednou němky na nádraží. Tam sme měli sraz taky s Vilémem a Vaškem. Připojila se k nám i Helči němka. A šli sme k nám pro bundu, boty a ponošky. Potom sme šli k Vilémovi domu.. jéé.. ty kraviny co sme dělali. :DD to se nedá vyprávět to se musí zažít. V 18 hodin sme šli an hokej!! Můj první hokej a byl naprosto dokonalej. Né přímo ten zápas ale něco jiného. Sedli sem si vedel sebe - Vašek, Vilém, Radka a já. Vilda zapnul PSP a koukali sme na HellBoy II. Už když sme šli na hokej s Vaškem sme řešili co budem dělat večer (samo že ze srandy). Mno a jak sme koukali na PSP furt sme řešili co budem dělat (vy víte co myslim.. sex :D) . prostě takový ty keci správnejch puberťáků. Myslim že sem si to užila.. Nejlepší bylo když Vašek přemlouvil Viléma at si se mno prohodí místa že je mu zima že se chce zahřát. Joo.. fakt! Prohodili sme si místa.. Já tam chci znováá!
NEJ HLÁŠKY a ZÁŽITKY
Květoš a Přemysl Otakar Oráč
Novej seriál
Za 3 minuty přijde debil
SexSexSex na spánek kašlu
Já tě zahřeju.
V- Bílí do toho. J - ne červený jinak večer nic nebude! V - červený!!
Marihuanna a Menstruace)
lidééééééééééééé....cézet
doufám že se všechno povede jak si představuju.. takže mi držte palce at to zvládnu
Picture Captions

Záhlaví s Vanessou

19. září 2008 v 11:22 | Star*KatouSH |  hotovo

Záhlaví s Avril a psem

19. září 2008 v 11:20 | Star*KatouSH |  hotovo

pro - tenhle blog
doporučuju - žluté okraje stránky, fialovou stránku s textem, rozměry záhlaví - 450